Asus viedtālruņi – Zenfone.

Asus Zenfone ausshop.lv 11Ja ir runa par budžeta viedtālruņiem, tad, lielākoties, cilvēkiem nāk prātā ne pārākrožains skats – ierīce, ar sliktu izšķirtspēju, maz funkcijām, sliktu kameru, bez iespējas atjaunināt uz jaunāko OS, un tamlīdzīgi, bet tomēr ir iespēja nosūtīt sms un piezvanīt. Ņemot vērā to, ka ir 21. gadsimta otrā desmitgade, tad būtu laiks aizmirst šādus uzskatus, jo, ņemot vērā to, ka viedtālruņu tirgus un piedāvājums attīstās nevis pa gadiem, bet pa mēnešiem, tad tālruņi ar šādu vāju specifikāciju būtu jāaizmirst. Vismaz no vadošajiem tehnoloģiju ražotājiem noteikti.

Kas ir Zenfone?

Asus viedtālruņi Zenfone piedāvā trīs veidu tālruņus ar 4, 5 un 6 collu ekrāniem. Visos šajos telefonos var ievietot divas SIM kartes, kas ir ērti tiem cilvēkiem, kuri izmanto ikdienā 2 mobilos telefonus – darbam un personiskajiem zvaniem. Zenfone 5 un 6 ir pieejami ar 16 GB lielu atmiņu, bet Zenone 4 ar 8 GB. To cena ir ļoti pieņemama – Zenfone 4 maksāaptuveni 115 eiro, Zenfone 5 – 175 eiro un Zenfone 6 – 289 eiro.

Atšķirība.

Asus viedtālruņi nekad nav bijuši tik plaša patēriņa prece, kā citu populārāko ražotāju tālruņi, ko varam redzēt tirgū. To specifikācija mēdz atšķirties un daži modeļi ir jaudīgāki un ar labāku veiktspēju, kā populāro telefonu ražotāju flagmaņi. Zenfone sērija ir radīta tā, lai sev atbilstošu tālruni atrastu jebkurš klients par pieņemamu cenu. Zenfone 4 ir kā radīts tiem, cilvēkiem kas vēlas palikt sasniedzami un izmantot visas viedtālruņu funkcijas, bet nav vajadzīga dārga iekārta ar milzīgu ekrānu, bet Zenfone 6 ir radīts tiem, kuri vēlas ierīci, kas ir pamanāma, jo 6 collu ekrāns diezin vai būs nemanāms. Zenfone 5 būs kā radīts tiem, kuri vēlas labu un jaudīgu ierīci ar vidēji lielu ekrānu.

Kur pirkt?

Asus viedtālruņi ir visizdevīgāk iegādājami asussop.lv interneta veikalā, kur var atrast visu Asus ražoto tehnoloģiju. Tā pat ir iespējams iepazīties ar visu nepieciešamo tehnisko specifikāciju, garantijas noteikumiem, piegādes iespējām, apmaksu un tamlīdzīgu informāciju.