Auto noma Rīgā.

ecorent.lv auto noma, lēta auto noma, busu nomaViens no lielākajiem auto nomu izmantotājiem noteikti ir tūristi un ceļotāji, un kur gan vislabāk atrasties auto placim, ja ne valsts lielākajā pilsētā. Auto noma Rīgā, piemēram, Ecorent, ir pieejama jau no 2008. gada un ir iemantojusi plašu klientu loku un to uzticību. Ecorent piedāvā ekoloģiskus un ekonomiskus automašīnu nomas variantus, turklāt, pieejams iznomāt spēkratus sākot ar ekonomisko un beidzot ar Premium Lux klasi. Ilgtermiņa nomas varianti ir izdevīgāki, tādēļ nevajag uztraukties par to, ka ilgtermiņā īrējot automašīnu nāksies šķirties no astronomiskas naudas summas. Ņemot vērā to, ka auto noma jau tā tiek izmantota tad, kad paša auto ir servisā vai dodoties dažādos ceļojumos un pārbraucienos, tad naudas ekonomija ir ārkārtīgi svarīga.

Piedāvājums.

Ecorent auto noma Rīgā piedāvā vairākus desmitus automobiļu, palīglīdzekļu nomu, transfēra pakalpojumus, piekabju nomu un dažādus citus ar transportlīdzekļiem saistītus pakalpojumus. Populārākais pakalpojums ir auto noma, turklāt klients var izvēlēties ne tikai sev tīkamu automašīnu ražotāju, bet arī klasi. Sākot no ekonomiskās un beidzot ar Premium klasi – ikviens atradīs sev piemērotu braucamrīku. Tā pat, ja nepieciešams pārvest lielāka gabarīta kravu vai bagāžu, iespējams nomāt piekabes. Piekabju noma ir daudz reižu izdevīgāka par tās iegādi, it sevišķi tad, ja piekabe netiek izmantota pārāk bieži.

Cenas.

Katram pakalpojumam, protams, cenas ir atšķirīgas, taču tas nenozīmē, ka tās ir augstas un nav atbilstošas konkrētajam pakalpojumam. Automašīnu un citu palīglīdzekļu noma ilgtermiņš noteikti ir izdevīgāka un lētāka, tādēļ nav jāuztraucas par savu maciņa biezumu gadījumos, kad auto nepieciešams lietošanā uz ilgāku laiku, taču paša spēkrats atrodas servisā vai nav atbilstošs brauciena mērķim. Arī cenas gps, autosēdekļiem, jumta bagāžniekiem, piekabēm, transfēra pakalpojumiem ir atbilstošas un nebūt ne astronomiskas. Piemēram, transfēra pakalpojuma cena tiek aprēķināta izrēķinot vidējo summu, ko sastāda šofera pakalpojumi, auto noma, degvielas izmaksas, PVN un automašīnas obligātā apdrošināšana.

Auto noma Rīgā ir ērts un lēts risinājums gadījumos, kad nepieciešami transporta pakalpojumi.