Kā iedalās bērnu velosipēdi?

bikko velo veloKad bērns jautā saviem vecākiem pēc velosipēda un vēlmes iemācīties ar to braukt, daudzi vecāki sāk skaitīt naudiņu un doties uz velo vai sporta preču veikalu, lai šo bērna vēlmi izpildītu. Velosipēds ir tas pirkums, kas nav nedz untums, nedz kaprīze, jo ar to ir iespējams sevi uzturēt formā, pārvietoties, sportot un visādā citādā ziņā pavadīt laiku lietderīgi, nevis sēžot pie datora un spēlējot spēlītes. Pirms velosipēds tiek pirkts, iesakām izpētīt veikalu piedāvājumu un tikai tad lemt par labu vienam vai otram velosipēdam. Bērnu velosipēdi ir tas pirkums, kuram būtu jāapvieno lieliska cena ar augstu kvalitāti, jo teiksim kā ir – bērni aug ātri un ritenis būs jāpērk jauns tik pat ātri, bet tas nenozīmē, ka ir jāpastāv riskam ar to gūt kādus savainojumus.

Piemērotība.

Bērnu velosipēdi tiek iedalīti dažādās grupās, lai ne tikai vecākiem būtu vieglāk izvēlēties, bet arī pārdevējiem ieteikt, jo ieiet veikalā un paziņot, ka ir vajadzīgs ritenis, nepaskaidrojot neko sīkāk, ir tas pats, kas aizsūtīt kādu uz veikalu un pateikt, lai atnes desu, nepieminot neko vairāk. Tātad bērnu velosipēdi tiek iedalīti sekojoši:

  • No 1,5 – 4 gadu vecumam;
  • 2,5 – 5 gadu vecumam;
  • 3,5 – 6 gadu vecumam;
  • 5 – 8 gadiem;
  • 6 – 12 gadiem.

Tā pat mainās ne tikai vecums, bet arī riteņu diametrs, attiecīgi – 12, 14, 16, 20 un 24 collu platumā.

Vieglāka iepirkšanās.

Ja esat noskatījis kādu velosipēda veidu savam bērnam, tad iesakām vispirms doties uz kādu parastu velo veikalu, lai šo pašu vai līdzīgu modeli redzētu dzīvē un būtu iespēja iztaujāt pārdevēju par visu neskaidro, kas ar konkrēto riteni ir saistīts. Ja uzskatāt, ka tas ir gana labs un piemērots jūsu bērnam, tad dodaties mājās un iegādājaties šo velosipēdu internetā. Kādēļ? Tādēļ, ka bērnu velosipēdi internetā ir pieejami iegādei par pieņemamām un zemākām cenā kā parastajos velo veikalos, un tas ir izskaidrojams ar to, ka interneta veikali parast nepiemēro tik lielu uzcenojumu.