Kā nopirkt piemērotāko siltuma iekārtu?

elektriskais kamīnsKad aiz loga ir rudens, ir īstais laiks apsvērt kamīna ierīkošanu mājās. Ērts risinājums ir elektriskie kamīni, kas pilnībā nodrošina siltumu gan mazākā dzīvoklī, gan lielā privātmājā. Šīs ierīces kvalitatīvi apsildīs māju un būs lielisks dizaina elements!

Uzstādīšana

Elektriskais kamīns ir viegli uzstādāms, jo nav vajadzīga dūmvadu ierīkošana un celtnes pamatu izjaukšana. Tā uzstādīšanā Tev nevajadzēs izmantot ķieģeļus un javu, kā arī pēc uzstādīšanas nevajadzēs veikt papildus remontdarbus.

Ierīces ieslēgšana

Elektriskie kamīni ir salīdzinoši lētāki un drošāki par ierastajām siltuma iekārtām. Lai kamīnu ieslēgu, Tev tā jāpievieno rozetei, ierīci ir iespējams ieslēgt ar slēdzi.

Ir modeļi, kas aprīkoti ar tālvadības pultīm: Tu vari ērti regulēt kamīna darbību un uzstādīt vajadzīgo temperatūru telpā.

Lietošana

Vislabākā elektrisko kamīnu priekšrocība ir to ērtā lietošana. Lietošanas laikā neradīsies pelni un dzirksteles. Nav nepieciešams iegādāties malku, kas ievērojami samazinās Tavas izmaksas!

Tas ir kompakts risinājums, jo telpā nav vajadzīga papildus vieta, kur uzglabāt malku vai ogles. Papildus nevajadzēs pastāvīgi piemest kamīnā malku un telpā neradīsies deguma smaka vai dūmi!

Efektīva telpas apsilde

Elektrisko kamīnu vidējā jauda ir 2kW, kas ir pietiekoši, lai apsildītu 20 kvadrātmetrus lielu telpu. Šobrīd ļoti populāri ir elektriskie kamīni  ar 1.5 kw jaudu, kas lieliski izskatīsies ikvienā mājā un nodrošinās vajadzīgo temperatūru.

Elektriskie kamīni ar dekoratīvu liesmu

Šāda veida kamīni neradīs lielus rēķinus. Elektriskie kamīni ar dekoratīvo liesmu ir lieliski dizaina elementi un iederēsies jebkurā telpā. Šie modeļi atšķiras pēc konstrukcijas veida, jaudas, liesmas imitācijas veida un dūmiem.

Izmaksas

Elektriskais kamīns Tev izmaksā salīdzinoši mazāk nekā citas siltuma iekārtas. Tā ir ļoti liela priekšrocība, tāpēc pirms iegādājies, iepazīsties ar visiem piedāvājumiem un iegādājies piemērotāko risinājumu. Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu preču klāstu par zemām cenām. Gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem pieejamas dažādas atlaides.

Salīdzini visus piedāvājumus un atlasi elektriskos kamīnus pēc dažādiem parametriem: krāsas, materiāla un preču zīmes!