Kā praktiski izmantot palodzes?

rullo žalūzijasLogu palodzes reizēm vienmuļi stāv un netiek izmantotas, lai gan tām ir daudzi veidi, kā tās padarīt praktiski noderīgas un vizuāli pievilcīgas. Īpaši aktuāli tas būtu mazos mājokļos, kur katrs centimetrs svarīgs.

Dosim dažus variantus, kā praktiski vari izmantot palodzes savā mājoklī.

Telpaugu mājvieta

Palodzes vari izmantot par savu telpaugu mājvietu, ja vien tas sakrīt ar augiem nepieciešamajiem nosacījumiem, par saules vai ēnas pusi. Augi uz palodzes izcelsies un piedos istabai patīkamu noskaņojumu. Novietojot augus uz palodzes lūkojiet, lai tiem netraucē aizkari vai žalūzijas (skatīt interneta veikalā), nolaistā pozīcijā.

Palodze kā darba virsma

Ja palodzi paplatināsi, tad vari iegūt ērtu darba virsmu. Virtuvē, tas varētu lieliski noderēt, ja palodze Tev strādātu kā darba virsma. Pie loga ir gaišs un darbojoties varēsi vienlaikus redzēt arī kas notiek laukā.

Ja ierīkosi paplatināto palodzi bērna istabā vai darba istabā, tad tā varētu kalpot kā galds. Palodzi vari pagarināt arī pa visu loga sienu, tādejādi, iegūstot garu darba virsmu kā leti, kur pietiktu vietas ne tikai lai strādātu, bet būtu arī kur novietot nepieciešamo tehniku, piemēram, datoru un printeri. Strādājot pie loga, dienas laikā nebūtu nepieciešama arī papildus gaisma.

Palodze kā atpūtas vieta

Kādā atpūtas istabā palodze varētu kalpot arī kā sols. Iedomājies atpūtas istabu ar grāmatu plauktu, skaistu logu ar polsterētu palodzi, kur vari ieritināties ar tējas krūzi un palasīt savu mīļāko grāmatu. Šeit gan noderēs pazeminātās palodzes, lai Tev būtu ērti apsēsties.

Palodze kā plauktiņa virsma

Situācijā, ja zem palodzes nav radiatori, tad zem palodzes ir tukša vieta, kas netiek praktiski izmantota. Šādā situācijā vari to pārvērst par savu mantu glabātuvi, iebūvējot zem palodzes plauktu, kur nolikt mantas. Palodzi pat vari izveidot, kā paceļamu vāku, zem kura glabājas mantas. Un ja Tu virs palodzes izveidosi polsterējumu, tā būs unikāla palodze, jo tā būs pieejama gan sēdēšanai atpūtas brīžos, gan paceļama, mantu glabāšanai.