KASKO apdrošinātājs Tavam transportlīdzeklim!

KASKO poliseAtšķirībā no OCTA apdrošināšanas, KASKO nav obligāta, bet ir ļoti noderīga. KASKO sedz arī risku iestāšanos, kas mūsdienās, diemžēl, ir izteikti populāri – automašīnu zādzību un arī aplaupīšanas gadījumus, kā arī vairākus citus bojājumus.

KASKO noteikti ir nopērkams jebkāda veida sauszemes transportam, ieskaitot piekabēm. To, kādas pretaizdzīšanas ierīces var būt vajadzīgas mašīnai, kurai pērk KASKO polisi, nosaka apdrošinātājs, jo pretējā gadījumā, riska iestāšanās var neatbilst apdrošinātāja standartiem.

KASKO polise sedz arī tos zaudējumus, kas veidojušies ceļu satiksmes negadījuma, dabas stihiju, ugunsgrēka, zādzības un citu bojājumu rezultātā.

Līzingā nopirktiem auto KASKO polise noteikti ir vajadzīga pavisam noteikti. Šī polise nosegs radušos zaudējumus arī gadījumos, ja satiksmes avāriju noteikti ir izraisījis apdrošināšanas ņēmējs.

Cik maksā KASKO polise?

Kasko vērtību kā arī cenu nosaka vairāk kā 5 daudzpusīgi kritēriji, kuri ir ņemti vērā aprēķina brīdī.Rādītājiem, kas nosaka kasko gala vērtību, var būt dažādi vērtības lielumi pie dažādiem apdrošinātājiem.

Apdrošinātāji polises vērtību vērtē pēc mašīnas vecuma, vērtības naudā, ražotāja un modeļa, vadītāja vecuma kā arī braukšanas stāža, kā arī svarīgi vai kasko turētājs ir juridiska vai fiziska persona.

Tā pat Svarīgi ir riski, pret kuriem ir apdrošināts transportlīdzeklis vai piekabe, teritorija, kurā polise būs aktīva un apdrošināšanas vēsture. Nozīmīgs izmaksas noteikšanas kritērijs noteikti ir pašriska lielums.

Kas ir pašrisks?

Pašriska definīcija noteikti ir pavisam vienkārša – tā ir noteikta naudas summa, ko riska segšanai noteikti ir gatavs izmantot polises turētājs. Apdrošināšanas uzņēmums segs to summas apjomu, kas būs radies virs pašriska apmēra. Piemēram, ja zaudējumi ir noteikti divu simtu eiro apmērā, savukārt pašriska summa ir rēķināta 50 eur, šādās reizēs apdrošinātāji segs zaudējumus simtu piecdesmit eur apmērā, taču bojājumi, kas ir novērtēti zem 50 eiro atzīmes, noteikti ir jāsedz kasko polises ņēmējam.

Pašrisku iespējams arī nemaksāt, taču jāzina, ka tas ievērojami sadārdzinās kasko gala cenu. KASKO pašriska summu var noteikt polises turētājs, taču jārēķinās ar to, ka saistības jānosedz tieši tādā apmērā.

KASKO kalkulatori

Līdzīgi kā ar OCTA polisi, arī KASKO polisi ir iespējams iegādāties internetā (pirkt KASKO polisi). Veicot ierastas darbības ar online meklētāju, iespējams atrast desmitiem POLISES kalkulatoru. Apdrošināšanas kompāniju piedāvājumu klāsts parādīsies pēc tam, kad tiks ievadīta visa lūgtā informācija.

Kad esat atradis sev piemērotu jauno polisi par patīkamu gala cenu, vajadzīgs veikt samaksu un pavisam drīz nopirktā apdrošināšanas polise tiks nosūtīta uz norādīto elektroniskā pasta kastīti. Šajos kalkulatoros ir iespējams izzināt populārākos un arī pieprasītākos apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus.