Kredīts auto iegādei Latvijā.

mogo.lv kredīts pret auto 1Veidu, kā saņemt finansiālu palīdzību, netrūkst, bet liela daļa cilvēku nevēlas iesaistīties parādsaistībās un ņemt kredītus dažādās banku un nebanku institūcijās. Aizdevumus mūsdienās piedāvā daudzi – ne tikai bankas, bet arī ātrie aizdevēji un pat lombardi sniedz iespēju aizņemties neko neieķīlājot. Daudzi ar savām finansiālajām problēmām mēģina tikt galā paši – sakož zobus un savelk jostas, un mēģina iekrāt, nekā sadarboties ar jebkāda veida aizdevējiem. Neviens neaizņemas tādēļ, ka naudu nav kur likt, bet gan tādēļ, ka tās gluži vienkārši trūkst ne tikai elementārai iztikšanai, bet arī dažādu neatliekamu pirkumu vai izdevumu segšanai. Viens no šādiem neparedzētiem izdevumiem noteikti ir automašīnas iegāde, ja  esošā vairāk nefunkcionē kā vajadzētu.

Kas ir auto kredīts?

Mogo.lv piedāvā izdevīgu risinājumu visiem auto vadītājiem un to īpašniekiem, kuriem radušās finansiālās grūtības un nepieciešams tās atrisināt pēc iespējas ātrāk. Kredīts auto iegādei sadarbojoties ar Mogo.lv nozīmē to, ka, ieķīlājot auto, ir iespēja saņemt līdz pat 90% finansējuma jauna auto iegādei! Skan vilinoši un izdevīgi, bet daudziem ir aplams priekšstats, ka ir kādi zemūdens akmeņi, kas šo priekšstatu noteikti sabojās. Mogo.lv ir aizdevējs, kurš saprot to, ka dažādu kredītiestāžu pakalpojumus izmanto tādēļ, ka ir radušās finansiālas grūtības, tāpēc visu procesu nevelk garumā un neliek iedzīvoties vēl lielākās. Aizņemoties naudu jauna auto iegādei, esošais auto īpašnieks tiek reģistrēts, kā spēkrata turētājs un Mogo kā īpašnieks.

Kas ir Mogo?

Ja Jums pieder automašīna, kas ir ar derīgu izietu Tehnisko Apskati  un automašīnai nav piemērota, tā saucamā, slimības lapa, tai OCTA apdrošināšanu, ideālākajā variantā ir arī ar KASKO apdrošināšanu, ir visas iespējas, ka kredīts auto iegādei tiek piešķirts, jo aizdevējs vadās pēc auto stāvokļa. Ņemot vērā to, ka šis nav ātrais vai bankas kredīts, pakalpojums nav bez maksas – izdevos jāierēķina arī kredīta piešķiršanas maksu un transportlīdzekļa pārreģistrēšanas maksu Ceļu Satiksmes Drošības Direkcijā. Mogo ir lielisks veids kā tikt galā ar savām finansiālajā problēmām, neko nezaudējot, tikai iegūstot!

Aizdevums pret ķīlu – Mogo.lv