Mēbeles maziem dzīvokļiem.

compact.lv labas mēbeles internetāLatvijā ārkārtīgi plaši un salīdzinoši lielas kvadratūras dzīvokļi ir atrodami jauno projektu daudzdzīvokļu mājās un dažkārt arī paneļu vai, tā dēvētajās Hruščova laika ķieģeļu mājās, ja tie ir pārbūvēti. Latvijā vispopulārākie standarta izmēra dzīvokļi no 40 – 60 kvadrātmetru platībā. Dzīvokļa iekārtošana vienmēr ir bijusi diezgan aizraujoša, bet nereti arī nogurdinoša darbība, jo ir jāatrod mēbeles, kas lieliski izskatīsies, būs funkcionālas, bet neaizņems lielāko daļu telpas. Ņemot vērā to, ka dzīvojam 21. gadsimtā, kas lielākoties ir laiks, kad iespējams ir viss, mazas platības dzīvokļiem, ir grūti piemeklēt mēbeles, vai arī tās ir ļoti dārgas un nelielā izvēlē. Ja dzīvojat dzīvoklī, kas ir aptuveni līdz35 kvadrātmetriem mazs, tad ir kāds lielisks veikals, kurā noteikti atradīsiet visu sev nepieciešamo, turklāt par pārsteidzoši patīkamu cenu un vēl labāk ir tas, ka mēbeļu veids un dizains tiks īpaši piemērots klienta vēlmēm.

Compact.lv mēbeles.

Compact.lv mēbeles ir ideāls risinājums maza izmēra dzīvokļiem. Nebūs  atrodami pārāk daudzi šādi specializētie veikali, kas piedāvā mēbeles neliela izmēra mitekļiem, tādēļ šī ir laba iespēja iepazīties ar plašu piedāvājumu un ļoti patīkamām cenām. Compact.lv saviem klientiem piedāvā itāļu, spāņu, zviedru un amerikāņu ražotas mēbeles, kas nodrošina lielisku telpas ekonomiju, kas ir svarīgs faktors visiem tiem dzīvokļu īpašniekiem, kas dzīvo neliela  izmēra dzīvokļos un nevēlas jau tā mazo telpu piepildīt tikai un vienīgi ar mēbelēm un rezultātā pašam nemaz vietas neatrastos. Veikals ir specializējies tieši kompaktu mēbeļu ražošanā, bet tas nenozīmē, ka ik viens interesents tajā nevarētu atrast ko tīkamu savam miteklim.

Transformējamas mēbeles.

Kā vislabāk neliela izmēra telpā ietilpināt galdu, gultu, nelielu sekciju vai skapīšus un vēl kādu nepieciešamu mēbeli? Ļoti vienkārši – izvēloties savas mājas iekārtot ar pārveidojamām  moduļu mēbelēm. Šādas mēbeles, ja būs atrodamas, viesistabā, bērnistabā vai jebkurā citā telpā Jūsu dzīvoklī, ir iespēja iegūt daudz vairāk vietas kā ar parastajām mēbelēm un arī pašiem noteikti būs interesanti transformēt gultu par sienu, plauktu vai galdu