Mogo.lv kredīts pret auto ķīlu.

mogo.lv nauda pret autoPastāv daudz un dažādi veidi kā aizņemties naudas līdzekļus uz dažādiem termiņiem. Senāk tas bija iespējams tikai bankās, taču, laikam ritot, tiek attīstītas dažādas citas iespējas kā šo procesu atvieglot un palīdzēt tiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās. Aizdevumi pret auto ķīlu ir populāri, turklāt mogo.lv ir aizdevējs, kas ļauj klientam automašīnu paturēt un turpināt ar to braukt ikdienā! Mogo.lv piedāvā aizdevumus ar atmaksas termiņu līdz pat 5 gadiem, turklāt atmaksa, ar ikmēneša maksājumu, jāsāk vien 3. mēnesī. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, aicinām nekavējoties sazināties ar aizdevēju, lai spētu rast kopīgu risinājumu un vienotos par turpmāko aizdevuma atmaksas veidu.

Kā saņemt?

Lai saņemtu aizdevumu no mogo.lv, galvenā nepieciešamība ir automašīna, kas nav vecāka par 25 gadiem. Ne tikai automašīnas īpašniekam, bet arī automašīnai ir jāatbilst noteiktām prasībām, lai aizdevumu varētu piešķirt bez liekas kavēšanās. Automašīnai ir jābūt izietai tehniskajai apskatei un tai jābūt ar derīgu OCTA polisi. Ja vēlaties aizņemties summu, kas ir lielāka par 5 tūkstošiem eiro, tad automašīnai jābūt arī KASKO polisei un visu aizdevuma laiku. Ieķīlāt automašīnu drīkst tikai tās īpašnieks. Aizdevuma summa aizdevuma ņēmēja kontā tiks pārskaitīta jau tajā pašā dienā pēc tam, kad tiks veikta automašīnas pārreģistrācija uz mogo.lv vārda. Lai veiktu automašīnas pārreģistrēšanu, nepieciešams samaksāt Ceļu Satiksmes un Drošības Direkcijas noteikto nodevu par auto reģistrāciju uz citas personas vārda.

Atmaksa.

Ja vēlies savu mogo.lv aizdevumu atmaksāt pirms noteiktā termiņa, tas nesagādās nekādas problēmas. Aizdevējs neveiks nekādas soda sankcijas saistībā ar priekšlaicīgu atmaksu, turklāt kopā ar aizdevuma pamatsummu tiks atmaksāti arī aizdevuma piešķiršanas procenti tādā apmērā kādi tie ir aizdevuma atmaksas dienā. Pēc aizdevuma pilnīgas atmaksas automašīna atkal pāriet Jūsu īpašumā un esat tās pilntiesīgs īpašnieks nevis tikai turētājs. Mogo.lv ir draudzīgs aizdevējs, tādēļ rūpējas par savu klientu labklājību un nodrošina vislabāko servisu bez liekiem, birokrātiskiem šķēršļiem, kas bieži vien ir traucēklis aizdevuma saņemšanai.

par Mogo uzzini vairāk ŠEIT!