Profesionāli veikta logu montāža

Tiešām visi profesionāli un rūpīgi iebūvēti logi ir ļoti energoefektīvi un dod iespēju ietaupīt naudu. Nav noslēpums, ka logu montāža jāveic rūpīgi un pārdomāti, lai varētu nodrošināt iespējami lielāku apkārtējo trokšņu izolāciju, lielāku drošības sajūtu utt. Logu ražotājs katram klientam piedāvā risinājumus, lai vasarā nebūtu tik ļoti karsti, bez ziemas laikā – auksti. Klientu veiktie logu pasūtījumi tiek apstrādāti individuāli, tāpēc netiek aizmirsta neviena no vēlmēm. Kā viena no īpašajām izvēles iespējām ir vēl dzidrāki un īpaši apstrādāti logi, caur kuriem skats ir satriecošs. Piedāvājumā arī plastikāta durvis!

Kādi logi pielāgoti Jums?

Būtībā klientiem tiek sniegtas lielas logu izvēles iespējas, lai ieguldītie līdzekļi un protams laiks attaisnotu cerības. Labākās kvalitātes plastikāta tipa logi būs vienkārši pielāgojami gan dzīvokļiem un privātmājām, gan lieliem birojiem, bez tam tiek nodrošināti no standarta pavisam atšķirīgi izvēles varianti. Piedāvājumā atrodamie PVC logi tiks piemēroti Jūsu vajadzībām – iespējams patstāvīgi izvēlēties krāsu, kā arī izmērus un to speciālo dalījumu ikvienai telpai. Pakešu logi ļaus saglabāt nepieciešamo siltumu un noteikti radīs krienti klusāku un mierīgāku vidi. Jumta logi arī var tikt pasūtīti dažādos stilos un izmēros, tādēļ būs kas ideāli piemērots gan mūsdienīgām, gan vecāka veida mājām. Cilvēki ar prieku izvēlas arī atsevišķas drošības sistēmas, īpaši matētus un tonētus stiklus, kā arī īpašas dekoratīvas uzlikas logu rāmjiem.

Logu rāmji katra gaumei

Jebkurš klients novērtē to, cik ļoti var pielāgot katru detaļu konkrētām prasībām. No sākuma vērts apskatīt logu krāsu un cenu atsevišķo tabulu, lai būtu daudz vieglāk izlemt, kādi konkrēti būs logi. Iespējams norādīt logu iekšpusei vienu krāsu un apdares variantu, bet ārpusei pavisam citu, tādējādi izveidojot unikālu dizainu. Lai kopējais dizains būtu nevainojams, klientiem jāpasūta arī atbilstošas palodzes ikvienai no telpām. Estētika vai praktiskums – Jums ir jāizvēlas sev atbilstošākais, lai pasūtītu pielāgotas masīvkoka vai PVC u.c. iecienītu materiālu palodzes.