SERVISA PAKALPOJUMI KATRAM

Tā pat kā cilvēks nepātvietojas bez apaviem, ir neiespējami iedomāties automašīnu, kas pārvietotos bez riepām. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis bez šaubām ir ļoti būtisks drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Mašīnas riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Auto servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un konsultēs par piemērotāko risinājumu. Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā.

Aplūko piedāvājumu – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/vasaras-riepas/

Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa konsultācijas, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Piemēram, mašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

 

AUTO RIEPU APKOPE UN UZGLABĀŠANAS SERVISS.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Saprotams, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas automašīnu riepas, derētu pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Viens no labākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas katrā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa darbiniekiem.

 

RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS KATRAM INTERESENTAM.

Riepu serviss, kas piedāvā saistošus risinājumus jebkuram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas automašīnas riepas, jo telpas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un lietot auto riepu uzglabāšanas servisu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības apstākļos, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša kā arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.