Sixt auto līzings un serviss.

sixt.lv labākā auto nomaNav daudz auto nomas kompāniju, kas saviem klientiem piedāvā ilgtermiņa auto nomu ar iespēju šo braucamrīku iegādāties līzingā un  iegūt savā īpašumā. Vēl mazāk būs tādu kompāniju, kas papildus piedāvās pilnu servisu un tehnisko apkopi visu automašīnas ekspluatācijas laiku no iegādes brīža. Klientam ir iespēja izvēlēties servisa pakalpojumus, kas būs pieejami kamēr auto tiks lietots. Atgādinām, ka Sixt auto līzings ir pieejams tikai uzņēmumiem, kuriem ir mazs, vidējs vai liels autoplacis. Nomas automašīnu skaits ir ierobežots un sīkāku informāciju ir iespējam iegūt sazinoties ar uzņēmuma pārstāvjiem. Vairāk kā 100 gadu pieredze auto biznesā visā Eiropā, padara šo uzņēmumu īpaši uzticamu.

Papildus pakalpojumi.

Būs grūti atrast kādu auto līzinga izsniedzēju, kas nodrošinās tik pilnīgu papildus pakalpojumu klāstu. Jebkuram Sixt klientam tiek nodrošināts serviss visās Baltijas valstīs, tādējādi nebūs jāsatraucas par nedienām, kas atgadījušās ar auto, ja atrodaties ārpus valsts robežām. Tā pt Sixt ir tik ļoti atbildīgs pret saviem klientiem, ka par tuvojošos tehniskās apkopes laiku, riepu maiņu un jebkuru citu papildus servisu, klients tiks savlaicīgi informēts ar atgādinājuma īsziņas palīdzību mobilajā tālrunī, zvanu vai e-pastu. Automašīnas tiek aprīkotas pēc klienta vajadzībām un vēlmē, turklāt mēneša maksa paliek nemainīga visu līzinga laiku – 36 mēnešus, jo uz šādu laiku tiek piedāvāts slēgt līzinga līgumu.

Kas ir Sixt?

Sixt radās 1912. gadā Minhenē un līdz šim brīdim uzņēmums ir izaudzis par vienu no vadošajiem automašīnu pakalpojumu sniedzējiem visā Eiropā. Sixt galveno pakalpojumu sarakstā ietilpst:

  • Īstermiņa auto noma dažādiem termiņiem un pasākumiem;
  • Auto noma ārzemēs;
  • Velo noma;
  • Auto līzings uzņēmumiem;
  • Ekskluzīvo auto noma;
  • Šoferu serviss
  • c. ar automašīnām saistīti pakalpojumi.

Kā redzat, šo gadu laikā, uzņēmums ir spējis nodrošināt gana plašu pakalpojumu loku, lai apmierināts būtu pat visprasīgākais klients, kas mūsdienās ir ļoti svarīgi. Uzņēmuma lielā pieredze un ilgais stāžs norāda uz to, ka uzņēmums ir godīgs pret saviem klientiem visā Eiropā.