Steidzami vajadzīga nauda? Lūk, 3 ieteikumi, ko darīt!

patēriņa kredīti, KredītlīnijaPatēriņa kredīti

Ja ar Tavu kredītvēsturi viss ir kārtībā, tad pateriņa kredītu vari saņemt ļoti īsā laikā, proti, atbildi saņemsi neilgi pēc pieteikuma iesniegšanas. Patēriņa kredītu Tu vari ņemt, ja Tev ir neplānoti pirkumi vai gluži pretēji- plānoti pirkumi, tomēr nedaudz pietrūkst to pilnai apmaksai.

Tāpat noderīgi ir aizņemties, ja mājai nepieciešams remonts, jānomaina santehnika vai pat steidzami jālabo automašīna. Tu pats vari noteikt ikmēneša maksājuma apjomu, lai būtu drošs, ka visu varēsi atmaksāt.

Procentu likme tiek piemērota katram pieteikumam individuāli, jo tiek izvērtēta maksātspēja- jo labāka tā būs, jo labāku piedāvājumu Tu varēsi saņemt.

Ņem vērā, ka patēriņa kredīti nav ilgtermiņa risinājums! Tie var noderēt, ja nepieciešams aizņemties lielāka vai mazāka pirkuma vajadzībām, taču noteiktā summa jebkurā gadījumā būs jāatmaksā.

Kredītlīnija

Kredītlīnija ir ērts un ātrs risinājums, lai aizņemtos naudu no nebanku aizdevēja. Tas ir ērti, jo Tu vari noformēt kredītlīniju pie aizdevēja par noteiktu summu, piemēram, izvēloties aizņemties 1000 eiro. Tomēr, ja Tev nav vajadzības visus 1000 eiro uzreiz tērēt, tad tie Tev paliek pieejami jebkurā brīdī, bet atmaksu veiksi tikai un vienīgi par iztērēto summu.

Kā piemērs – Tev ir 1000 eiro aizdevums kredītlīnijai, no tiem Tu iztērē 400 eiro, kuru atmaksu sāksi veikt, bet atlikušie 600 eiro Tev būs brīvi pieejami. Remontējot māju vai automašīnu, visus izdevumus aprēķinot var šķist, ka pietiks, tomēr, ja vajadzīgs glābšanas riņķis, tad šī kredītlīnijas papildus nauda var lieliski noderēt. Kredītlīnijai klāt nāk procenti, tomēr tie jāatmaksā arī tikai un vienīgi par iztērēto summu.

Pārdod nevajadzīgās lietas

Bieži vien mūsu mājās un īpašumā atrodas lietas, kuras mums nav vajadzīgas, bet kuras citi labprāt vēlētos sev, tāpēc izskati, ko vari pārdot, piemēram, drēbes, grāmatas, tehniku, kuru nelieto!

Lai vai kas noticis brīdī, kad steidzami vajadzīga nauda, esi prātīgs un aizņemies naudu apdomīgi- pārsteidzīgi lēmumi var vēlāk radīt sarežģījumus!