TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI PERSONĀM AR INVALIDITĀTI.

kruķi Jebkurš no mums vēlas dzīvot brīvi, bez jebkādiem fiziskiem vai emocionāliem ierobežojumiem, taču, sabiedrībā ir sastopami cilvēki, kuriem ikdienas gaitu īstenošanā ir nepieciešama palīdzība.

Personām ar invaliditāti, 21. gadsimtā ir ļoti daudz un dažādu iespēju izmantot dažādas tehniskās palīgiekārtas, lai ikdienas gaitas tiktu maksimāli atvieglotas. Par piemērotāko palīgierīci noteikti spēs konsultēt zinošs ergoterapeits, kurš iepazīstinās arī ar citām iespējām.

Piedāvājumā ir viss, sākot ar kruķiem un beidzot funkcionālajām un speciālajām invalīdu gultām. Tehnisko palīglīdzekļu veikalā ir iespējams iegādāties un arī pasūtīt dažāda veida un funkciju palīgierīces jebkuram interesentam.

DAŽĀDI TEHNISKIE PALĪGLĪDZEKĻI BĒRNIEM INVALĪDIEM

No nelaimēm, diemžēl, nav pasargāts neviens, tajā skaitā arī bērni, kuri mēdz saskarties ar dažāda veida veselības problēmām, kas ietekmē pilnvērtīgu kustību funkciju. Bērniem, kuriem ir noteikta invaliditāte, nereti pienakas valsts apmaksāti tehniskie palīglīdzekļi un ortozes, taču, rindas mēdz būt tik garas, ka vecāki dod priekšroku ierīci nopirkt un lietot uzreiz.

Tehnisko palīglīdzekļu veikals piedāvā aktivitāšu krēslus, vertikalizatorus, staiguļus un kruķus, ortozes un daudz ko citu bērnu ikdienas atvieglošanai. Bērnu ergoterapeita konsultācija ir ļoti noderīga reizēs, kad ir nepieciešams iegādāties tehniskos palīglīdzekļus bērnam.

KRUĶI, ORTOZES UN RATIŅKRĒSLI PALĪGTEHNIKAS VEIKALOS

Pie populārākajām palīgierīcēm, kas ir nepieciešamas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un tiem, kuri ir guvuši īslaicīgas traumas un funkciju zudums ir pārejošs, noteikti var minēt kruķus un spieķus, staiguļus, dažādas funkcionālās gultas, kas pielāgojamas personas vajadzībām, invalīdu gultas, kas aprīkotas ar speciāliem pretizgulējumu matračiem un aksesuāriem.

Arī dažāda izmēra un funkciju ratiņkrēsli ir viens no populārākajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem. Invalīdu ratiņi mūsdienās ir pieejami daudz un dažādos izmēros, manuāli vadāmi un aprīkoti ar elektromotoru un dažādām ctām ekstrām, kas atvieglo dzīvi un ikdienu ratiņkrēsla lietotājam.

Ja esat nonācis situācijā, kad nepieciešams iegādāties vai nomāt kādu tehnisko palīglīdzekli, lai atvieglotu savas ikdienas gaitas un varētu tās pavadīt pilnvērtīgi, pats galvenais ir nebaidīties un nekautrēties lūgt palīdzību pie speciālistiem. Tehnisko palīglīdzekļu veikalā un servisa centrā ir atrodami zinoši speciālisti, kas noteikti neskoposies ar padomu, ja tāds būs vajadzīgs.